Epson představil nové ekonomické tiskárny

Známá společnost se během léta rozhodla navázat na svůj předchozí úspěch s ekonomicky úspornými tiskárnami. Řadu EcoTank doplnily modely M1170 a M2170. Základem je to, že dodávají uživatelům kvalitu laserových strojů, ale přinášejí jim obrovské úspory díky nové technologii. O co se jedná?
 notebook na trávě

Neuvěřitelné úspory

Kvalita je možná stejná, ale jinak se oproti laserovým modelům hodně liší. Najdete v nich totiž velkou nádržku na inkoust, který doplňujete prostřednictvím lahviček jako jsou pro Epson T6641 od Primatisk. Nemusíte proto měnit kazety příliš často.
 
Cenově jsou navíc skutečně výhodné. Pro představu jednu lahvičku na 4 000 stran pořídíte za pouhých 149 Kč. Ušetřit tak můžete až 90 procent nákladů z jediné stránky. Celkově tak ušetříte opravdu hodně.
 

Velké množství služeb

Jedinci v řadě EcoTank přináší jednotlivcům i společnostem mnoho báječných vlastností jako:

  • automatický podavač papírů,
  • oboustranné zpracování,
  • velký zásobník 150 či 250 listů.

 
Najdete u nich ale také různé možnosti připojení, a to pomocí USB i WiFi. https://www.t-mobile.cz/modemy-a-routery Mezi modely si můžete vybírat z jednoúčelových, 3v1 i 4v1 variant. Záleží tedy čistě na tom, co potřebujete ke své práci. Volba je jen na vás, protože v nabídce Epson najdete úplně všechno.
 úsporná žárovka

Tiskárna vše sleduje sama

Nádržka na inkoust je umístěna v přední části. To umožňuje udržovat neustálý přehled o množství dostupného inkoustu. Chytrý design ovšem přináší i větší flexibilitu jeho doplňování. Právě výměna náplně je často velmi složitá a mnoho z vás jistě není nadšených tím, že si doma udělají nepořádek. S tím je ovšem konec, protože díky lahvičkám žádný nepořádek neuděláte. A nemusíte je ani mačkat.
 

Úspora energie

Nepotřebujete nutně barevné dokumenty? Nepořizujte si ji. Černobílé varianty jsou energeticky velmi šetřivé a umožňují minimalizovat spotřebu použité energie. Když porovnáte EcoTank s běžným laserovým modelem, v oblasti energie uvidíte snížení energií až o 95 procent.

3.5/5 - (2 votes)