Kam s dětmi na dovolenou

Vymyslet tu pravou dovolenou je oříšek. Obzvlášť, když máte děti a chcete jim tuto dovolenou zajistit tak, aby na ni dlouho vzpomínaly. To však není nemožné, existuje několik míst, které by chtělo navštívit snad každé dítě.

 legoland malajsie

Disneyland

Disney pohádky sleduje snad každé dítě. Nyní máte možnost vzít děti do Disneylandu, které si bude pamatovat do konce života. Ceny jsou sice poměrně vysoké a za jedno dítě a jednoho dospělého zaplatíte vstup od cca 2 tisíc do necelých 4 tisíc. Avšak máte na výběr z parků, kde najdete různé atrakce, například Kouzelný labyrint, Peter Pan studio, Mickey Mouse muzeum, princeznu Pockahontas, ale dokonce i třeba Star Wars.

 atrakce v disneylandu

Universal Studios Hollywood

Toto je spíše pro děti, které už viděly některé filmové klasiky jako Jurský park, nebo Bradavice Harryho Pottera. Můžete zde projít obchody se suvenýry a navštívit mnoho atrakcí, jako hrad Harryho Pottera s horskou dráhou, Krustyland nebo Studio Tour, kde zjistíte něco o filmových efektech a natáčení. Vstupné vás vyjde na jednoho dospělého a jedno dítě na téměř 3 tisíce jako nejlevnější možné.

 

Legoland

Nejlevnějším a přesto opravdu skvělým zážitkem může být Legoland, který vás jako rodinné vstupné (4 osoby) vyjde na cca 1000 kč pro jeden den. Najdete zde také horské dráhy, různé skluzavky a místa, která vaše děti mohou objevit a ukázat svou fantazii, nebo se zabavit. Vypadá to zde opravdu jako vystavěné z lega a některé postavičky opravdu jsou. Pokud zde budete chtít zůstat, najdete tu i Legoland hotel.

 turisté v disney landu

Plohn

No a když přejděte k sousedům jen kus za hranice, najdete volnočasový park Plohn. Zde najdete mnoho atrakcí jako skluzavky, horské dráhy, hřiště. Cena pro 1 dospělého a 1 dítě je necelých 1500 kč. Pokud však bude mít někdo z členů tento den narozeniny, po předložení důkazu má vstup zdarma. Je to skvělý a velmi levný narozeninový dárek.

4.5/5 - (2 votes)