Mobilní dům jako finančně dostupná varianta bydlení


Pořiďte si takové bydlení, u kterého peníze nehrají roli. Anebo hrají, ale pouze tak malou, že je skoro zanedbatelná, protože se jedná o částku, kterou si dovede naspořit každý.

Když se řekne vlastní bydlení, téměř okamžitě člověka napadne suma v řádu několika miliónů. Ale jen málo lidí ví, že solidní stavbu můžete získat za zlomek takové ceny – konkrétně za jeden milión korun. A to je nabídka, jaká nemá na trhu s nemovitostmi obdoby!

ptačí budka, pták, hnízdo

Když chcete dobře bydlet za přijatelnou cenu, zvolte si pro život pod vlastní střechou mobilní dům http://www.top-mobilnidomy.cz.

Mobilní dům má i jiné výhody, než jen nízkou cenu!

To první, co vás v souvislosti s takovou stavbou jistě napadne, je možnost pohybu. Odtud je odvozen i název. Ovšem pozor, rozhodně se nejedná o žádnou maringotku! Tak pohyblivá tato stavba přece jen není, i když postrádá pevné základy spojené se zemí. Ve skutečnosti to funguje tak, že se může z místa na místo stěhovat s pomocí speciálního vozidla.

A s tím souvisí i to, že tyto stavby nevznikají na konečné adrese, nýbrž v areálu výrobce, který dům po dokončení převeze na vámi určené místo. Vyhnete se tak obvyklému nepořádku, který na stavbách panuje, prachu, hluku, a jiným komplikacím.

Stejně tak vás mine i povinnost vyjednat všechny věci s úřadem – stavby bez pevných základů totiž nepotřebují žádné stavební povolení, i když je možné nechat je následně zkolaudovat pro přidělení čísla popisného.

otevřené dveře, ložnice

Jak to tedy vypadá, jedná se o celou řadu výhod a žádné komplikace!

A nadšení budete jistě i z podoby interiéru. Ten se v zásadě nijak významně neliší od běžného městského bytu. Najdete v něm vše, co patří k současnému standardu komfortního bydlení a nic vám zde chybět nebude – to je dáno i tím, že záleží jen na vašem přání, čím budete chtít svou novou domácnost vybavit, jaké budou její dispozice, a jaký nábytek a spotřebiče zvolíte.