Módní chyby mužů

Tak, jako žádnou stavbu nelze vystavět na výkopech, nelze se oblékat vhodně, pokud neznáte to potřebné minimum, které je třeba znát. Oblékání v České republice je dost špatné. Už dávno bychom si neměli brát příklad ze svých rodičů. Sami bychom se měli pokusit najít si vhodný styl a také vkus.

špinavé boty

Muži často dělají v módě takové chyby, že se to velmi odrazí na jejich vzhledu. Na některé z chyb se nyní podíváme. Vzhledem k tomu, že jich není málo, poukážeme pouze na ty, které se objevují nejvíce.

Jednou z nich je pot místo vůně. Člověk na sobě může mít oblečení za několik desítek tisíc korun, pokud jde ale nepříjemně cítit, nikoho tím neokouzlí. Pokud se chcete nepříjemného zápachu zbavit, pak prostě a jednoduše začněte používat deodorant, který vám s tím pomůže.

Jednou z dalších věcí jsou špinavé boty. Ty jsou ve společnosti naprosto neomluvitelné. Muži, kteří pocházeli z prvorepublikové generace, by se špinavými botami nevyšli vůbec z domu. Pořiďte si proto vosk a hadříkem jej nanášejte na botu. Poté už jen zbývá vykartáčovat boty do požadovaného lesku.
límeček košile

Další věcí je neladící pásek a boty. Pokud máte hnědé boty, pak je třeba sáhnout po hnědém pásku. Pokud máte černé boty, pak je třeba sáhnout po černém pásku. Nic složitého na tom není. Rozhodně zapomeňte na kovbojské a také disco spony.

Batoh a oblek. Další hrůza, kterou můžeme na ulicích počkat. Batohy se prostě k obleku nehodí a nic s tím nenaděláme. Nosit je klidně můžeme k formálnímu oblečení, ale nikoliv k obleku. K obleku se hodí pouze kožená taška do ruky nebo s popruhem přes rameno.

Jste zrovna na safari a lovíte lvy? Pokud ne, pak není důvod, abyste nosili límec zvednutý. Ani v případě, že je na spod límečku logo značky.

V neposlední řadě je to také absence barev. Nikdo neříká, že je potřeba nosit pouze černou, hnědou nebo šedou barvu. Vezměte na sebe někdy barevné ponožky nebo výraznou šálu. Váš outfit najednou bude vypadat úplně jinak.

4.5/5 - (2 votes)