Neskonale krásná země, která už čeká na vaše zážitky

Začátek krásné dovolené však nesmí začínat hystericky nebo stresem. Mnoho lidí se balí už týden předem, ale stejně nakonec nestíhá. Nachystejte si pro jednou všechno v čas. Domluvte si dopředu svou jízdenku, ovšem u nás můžete samozřejmě také zvolit last minute odjezdy. Sbalte si vše potřebné a v pohodě nastupte do vozidla, které vás pohodlně a příjemně, bez zbytečného stresu a napětí, zaveze až tam, kam budete chtít.

chorvatsko

Do Chorvatska se dá dostat i za velice nízkou cenu a to formou luxusního autobusu, ve kterém si užijete příjemnou a pohodovou jízdu. Nečeká vás žádný stres a všechno probíhá naprosto v klidu. Usadíte se do ergonomických sedaček, které jsou polohovatelné do čtyř směrů, kdykoliv si můžete zajít na záchod. Můžete s námi sledovat film na LCD, i když mladší ročníky zřejmě více bude bavit mobilní aplikace na sledování GPS polohy vozu. Samozřejmostí je zásuvka na USB dobíjení. Váš žaludek zaplní lahodné občerstvení, které se podává ve studené i teplé formě. Praha, Jihlava nebo Brno, nástupní místa jsou různě po České Republice .

Zastávky jsou na každém kroku

Vystoupit si můžete opravdu kdekoliv. Ať už potřebujete na severní část chorvatského pobřeží nebo až na samý jih. Po cestě je opravdu mnoho zastávek včetně nejznámějších destinací. Nevynecháváme ani velká města jakými je Zadar nebo Split. Velice oblíbenou lokalitou je Omiš, Baška Voda a Živogošče. Nejznámější však pořád zůstává Makarská. Známá svými plážemi, které už na vás čekají.

útes

Sluníčko a dobré pití

Dovolená jak má být! Užijte si i vy krásnou slunečnou a pohodovou dovolenou. Tam i zpět dojedete v luxusním a komfortním autobusu, ve kterém vám uteče celá cesta bohužel stejně rychle, jako zmíněná dovolená. Oblast Jižní Dalmácie je krásnou lokalitou. Je zde krásná příroda a mnoho kulturního vyžití.